Shortie Stay - Bohemian Estates Int., s.r.o.

Bohemian Estates Int., s.r.o.

BOHEMIAN ESTATES -beyond real estate services

Property Management at the highest level!

www.bohemianestates.com
Mission
EN: We aim to create a long term relationships with our clients, making sure their investments reach maximum potential through our expertise and guidance.
........................................................................................................................
CZ: Naším cílem je vytvořit dlouhodobé vztahy s našimi klienty a postarat se o maximální výnos jejich nemovitostí prostřednictvím našich kompletních služeb a odborných znalostí.
........................................................................................................................
RU: Результатом и главной целью нашей работы являются довольные клиенты по всему миру.

Company Overview
CZ: Bohemian Estates od roku 2006 poskytuje komplexní řešení v oblasti investičních nemovitostí pro drobné i velké investory a majitele jak z tuzemska, tak z ciziny. Mimo jiné se zaměřuje na optimalizaci výnosu spravovaných nemovitostí. V současnosti spravuje více jak 400 nemovitostí po celé republice, a s pobočkami v Praze, Brně a Ostravě patří k jedné z největších správcovských firem nájemních n...See More
Description
CZ: Firma Bohemian Estates s.r.o. pro vás zajišťuje komplexní služby v oblasti realit a správy nemovitostí. Nabízíme řadu služeb, díky kterým se vyhnete stresu a nutnosti jednat s několika společnostmi. Jejich výčet obsahuje: Prodej, pronájem nemovitostí a jejich správa. Dále zajistíme hypoteční úvěry a právní úkony, jako je založení s.r.o. a vyřízení pobytů v ČR pro cizince. Naší specialitou je kompletní servis pro klienty investující do nemovitostí za účelem pronájmu, včetně přebírání povinností pronajímatele a vybavení nemovitosti nábytkem.
................................................................................................................
EN: Due to our range of in-house services, we at Bohemian Estates are in an ideal position to provide efficient advice on property, tax, finance and legal aspects of the property portfolios of our clients. This centrally-managed, unique and hassle-free solution blended with market knowledge and experience allows us to advise, plan and optimise in order to achieve the best yield from our clients’ property portfolios.
................................................................................................................
RU: В Bohemian Estates мы стремимся предоставить нашим клиентам профессиональную поддержку и руководство по всем аспектам чешского рынка недвижимости. Широкий спектр предлагаемых услуг позволяет нам обеспечить безупречное проведение всех процессов и консультаций в сфере недвижимости. Это помогает клиенту пройти через все сделки с многочисленными предприятиями и миновать “подводные камни”, такие частые в области заграничного инвестирования, с минимальными потерями сил и времени.

Professional Manager

Accepts FlipKey Payments

Reviewed by Real Travelers
Manager Details

Listed on FlipKey since

July 2010

Office located in:

Prague, Czech Republic

Phone number:

+420 774 007 890

Languages spoken:

English
German

Useful links:

Company website
Facebook


Reviews

Combined for all 14 properties

4 reviews

Excellent
2
Very Good
1
Average
0
Poor
1
Terrible
0

Rentals on FlipKey

14 rentals in:

  • Prague (12)
  • Karlovy Vary (1)
  • Jinocany (1)
View my rentals on a large map ››

View all 14 properties in a list

14 rentals from Bohemian Estates Int., s.r.o.

Results:

Sort By: