Privat-apartmán uprostred veľkej záhrady.

From $67 / night

Payment ProtectionHide Property Details Description from the owner

  • 2 bedrooms
  • 1 bathrooms
  • Sleeps 7
  • Apartment

Bedrooms: 2

Bathrooms: 1

Sleeps: 7

Type: Apt. / Condo

Privat-apartmán uprostred veľkej záhrady.

The country-style accommodation in two bedrooms (1x4 beds, 1x2 beds with an extra bed), for a total of 7 adults with fully equipped kitchen, hallway, bathroom with WC on the ground floor, two rooms, a corridor running water and separate toilet in the attic. Suitable for families with children, lovers of hiking, natural beauty of the region Liptov and lovers of history and art! After demanding walks opportunity to relax in the nearby spa resorts with hot springs-GINO PARADISE Bešeňová, the largest water park in Europe TATRALANDIA medium or thermal spa LUCKY. Those who prefer a culinary experience, you can prepare grilled specialties, or goulash ...Read more

About the owner

Pavol Mudro?

  • Response rate 61%
  • Response time Within a day
  • Calendar updated 4 days ago
  • Overall rating
    5.0 / 5.0 based on 1 review

Map

Privat-apartmán uprostred veľkej záhrady.
Smrecany, Slovakia

Restaurant Icon Restaurants Attraction Icon Attractions Property Icon Nearby Rentals

Additional Location Information

Ubytovanie so samostatným vchodom je situované v prístavbe rodinného domu, nachádzajúceho sa na okraji obce. Súčasťou oplotenej usadlosti je veľká záhrada s možnosťou posedenia v drevenom altánku, či zábave pri loptových hrách,bedmintone a pod. Pre deti k dispozícii drevená hojdačka a pieskovisko.Z Privátu "Matej" je blízko do ŹIARSKEJ DOLINY s možnosťou občerstvenia v Žiarskej chate a cestou navštíviť "Medvediu štôlňu" - jediné sprístupnené banské dielo na Liptove. Milovníci umenia a histórie môžu napríklad - aj v prípade nevhodného počasia - stráviť desiatky hodín v 2.najväčšej galérii na Slovensku, v desiatich expozíciách Liptovského múzea, Múzeu slovenského krasu, či ľadových jaskyniach v 15 km vzdialenej Demänovskej doline. V zimných mesiacoch sa návštevníkom ponúkajú bežecké trate v bezprostrednej blízkosti Privátu "Matej" i lyžiarske svahy s vlekmi vo 2 km vzdialenom stredisku Dolinky.
Priľahlé ihličnaté lesy ponúkajú v letných mesiacoch dostatok príležitostí na nenáročné vychádzky spojené s hubárčením.
Motorizovaní návštevníci nášho ubytovacieho zariadenia môžu bez obmedzenia parkovať na oplotenom pozemku, ďaľší, odkázaní na verejnú dopravu prídu k nám autobusom na 300 m vzdialenú zastávku, keď predtým docestovali napr.vlakom do 11 km vzdialeného Liptovského Mikuláša.

More About This Location

Mountain nearby, Rural retreats

Availability

Amenities

Reviews (0)